PS4-HACK

INNE => PS5 => Wątek zaczęty przez: ..::BaNdZiOr::.. w Sierpień 20, 2018, Pon 12:55

Tytuł: PlayStation 5 na rynku już w 2019 r. wg znanego analityka
Wiadomość wysłana przez: ..::BaNdZiOr::.. w Sierpień 20, 2018, Pon 12:55
(https://i.ytimg.com/vi/E0k0N8GsWQI/maxresdefault.jpg)

Większość graczy zadaje sobie teraz pytanie: "to kiedy ta następna generacja?". Kolejni analitycy wypowiadają się na temat terminu wprowadzenia PlayStation 5...
Analityk Hideki Yasuda, pracujący w Ace Economic Research Institute, mieszczącym się w Osace, twierdzi, że wcześniejsze pogłoski o tym, że na PlayStation 5 trzeba będzie poczekać aż 3-4 lata można wsadzić między bajki.

Yasuda napisał w swoim raporcie, że - biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ekonomiczne - PS5 prawie na pewno trafi na rynek pod koniec 2019 roku. Jedynym czynnikiem, który mógłby opóźnić tę premierę jest niedobór kondensatorów ceramicznych typu MLCC, z którym zmaga się obecnie cały przemysł elektroniczny. A dzieje się tak w związku z masowym wprowadzaniem na rynek samochodów z dużą liczbą kondensatorów MLCC oraz coraz bardziej zaawansowanych smartfonów, kompatybilnych ze standardem 5G. To sprawia, że firmy takie jak Sony z pewnym niepokojem spoglądają w niedaleką przyszłość. Problem polega na tym, że na rynek może nie trafić wystarczająca liczba konsol PS5 w momencie premiery.

Analityk Ace Economic Research Institute napisał, że w związku z powyższym czynnikiem ryzyka, możliwe jest przesunięcie daty premiery PS5 na 2020 rok. Przy okazji Hideki Yasuda pochwalił ostatnie wyniki finansowe Sony, podkreślając, że korporacja definitywnie wyszła już z dołka, w którym znajdowała się jeszcze kilka lat temu. Obawy o to, że konsole stacjonarne (lub hybrydowe jak w przypadku Switch) przegrają ze smartfonami okazały się nieuzasadnione.


Źródło:
www.ppe.pl
Tytuł: Odp: PlayStation 5 na rynku już w 2019 r. wg znanego analityka
Wiadomość wysłana przez: astro w Październik 10, 2018, Śro 14:08

PlayStation 5 (PS5) & PlayStation VR 2 (PSVR2) Concepts by VR4Player

Read more at https://www.psxhax.com/threads/playstation-5-ps5-playstation-vr-2-psvr2-concepts-by-vr4player.6012/#UGKr89RUp8w0BFJC.99


pozdrawiam