Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
GRY / Diablo 4 oraz Overwatch 2 to kolejne projekty studia Blizzard.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 21:38 »
Diablo 4 oraz Overwatch 2 to kolejne projekty studia Blizzard. Analitycy są pewni i podają nawet daty premier   

Blizzard bardzo rozważnie podchodzi do zapowiadania swoich nowych produkcji. Studio latami tworzy gry, które następnie przez kolejne są prezentowane, jednak zadaniem pracowników jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie, plany „Zamieci” są bardzo łatwe do przewidzenia.

Blizzard aktualnie nie zdradza swoich przyszłych projektów. Możemy się spodziewać, że zajawka nowej gry uznanych deweloperów pojawi się w 2018 roku, jednak to dopiero na BlizzConie otrzymamy konkretną zapowiedź.


Pracownicy Goldman Sachs są jednak przekonani, że Blizzard pracuje nad trzema wielkimi projektami, które mają trafić na rynek w 2019 i 2020 roku – właśnie z tego powodu zdecydowano się zwiększyć wycenę dla akcji korporacji.

Analitycy tłumaczą swoje prognozy trzema powodami: Diablo, Overwatch 2 oraz wciąż niepotwierdzony tytuł zmierzający na urządzenia mobilne. Sytuacja jest interesująca, ponieważ nie od dzisiaj wiemy, że twórcy pracują nad kolejnym Diablo, jednak czy premiera może odbyć się w już w przeciągu dwóch następnych lat?

Możemy mieć również pewność, że Blizzard na pewno nie zapomni o Overwatch, które cieszy się stale wysoką popularnością, gra jest rozwijana, otrzymuje darmowe dodatki, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących kreowania nowej odsłony.

Ceny akcji Activision Blizzard od opublikowania nowej prognozy rosną, więc trudno oczekiwać jakiejkolwiek informacji od korporacji. Mam jednak nadzieję, że tym razem analitycy się nie mylą i faktycznie już wkrótce usłyszymy o Diablo 4 i Overwatch 2.Źródło:
www.ppe.pl
2
GRY / Killing Floor 2 z masą nowości z okazji świąt
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 21:01 »
Killing Floor 2 świętuje okres świąt wyjątkowym wydarzeniem. Darmowa aktualizacja wprowadza wiele przedmiotów do personalizacji, ale również nowych bossów i lokacje.

Killing Floor 2 to udana strzelanina, choć zdecydowanie lepiej się w nią gra ze znajomymi. Twórcy dają powody, aby do gry co jakiś czas wracać, bo niemal nieustannie pojawiają się kolejne wydarzenia okresowe. Po jednej z ostatnich aktualizacji, gracze konsolowi również mogą brać w nich udział.

W ramach nowego wydarzenia, które odbywać się będzie w Killing Floor 2 otrzymamy wiele nowości. Z najważniejszych należy wymienić nowych bossów, lokacje czy bronie. Oprócz tego czekają nas nowe trofea w systemie PlayStation Network oraz masa nowych zadań do wykonania.

Killing Floor 2 - zwiastun świątecznego wydarzeniaFani kooperacji będą mieć więc co robić. Poniżej przedstawiamy spis nowości:

  *  Nowe trofea i lokacja "Krampus' Lair"
  *  Nowy boss i wygląd Zetów
  *  Nowe bronie:
      -  Freeze Thrower - dostępny dotychczas jedynie dla użytkowników konsol Xbox One
      -  UMP SMG
  *  Nowe zadania, za wykonanie których zgarniemy nagrody
  *  Nowe skórki dla postaci i broni
  *  Nowe kostiumy
Źródło:
www.pssite.com
3
GRY / Dead Rising 4: Frank's Big Package (PS4) - Recenzja Pssite
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:54 »


OCENA: 6.5/10
Dead Rising 4 po debiucie rok temu na Xboksie One zostało wręcz zrównane z ziemią. Capcom Vancouver zebrało po uszach od fanów za odejście od formuły serii i zrobienie w ich opinii z marki zwyczajowego średniego open worlda z zombiakami. Czy krytyka była słuszna? Czy wersja na PS4, zawierająca wszystkie dodatki i poprawki, jest w jakimś stopniu lepsza?

Dead Rising 4 krytykowano przede wszystkim za porzucenie tego, co czyniło serię Dead Rising unikatowym tytułem. Limit czasowy połączony był z ogromnymi możliwościami interakcji, jakie oferowały wcześniejsze produkcje. Dead Rising było grą, w której musieliśmy przede wszystkim planować, myśleć i zapamiętywać, by za jednym zamachem zrobić jak najwięcej. Troska o ratowanych przez nas ludzi mogła irytować, ale... podnosiła poprzeczkę i wymagała zaangażowania.
Rezygnacja z limitu czasowego w Dead Rising 4 nie jest więc największym problemem gry. Z mojej perspektywy to zmiana pożądana, bo wcześniejsze odsłony, mimo że w teorii dawały nam sporo czasu, to jednak wymagały przynajmniej dwukrotnego zagrania w kampanię, by się odpowiednio do wszystkiego przygotować. A archaizmy, nawet w remasterach, po prostu bolały. To, co psuje najbardziej Dead Rising 4, to... ogólne spłycenie całej rozgrywki. Nawet z wszystkimi poprawkami, aktualizacjami i dodatkową zawartością Dead Rising 4: Frank's Big Package to zwyczajowa gra oferujące otwarte lokacje z setkami zombie na horyzoncie. "Czwórce" znacznie bliżej gatunku musou niż powrotowi ku korzeniom serii, jak to Capcom Vancouver opowiadało przed wydaniem gry na Xboksie One. Zamiast planowania i uczenia się lokacji na pamięć, po prostu składamy sobie broń i zabijamy kolejne setki, jeśli nie tysiące trupów jednocześnie. Jeśli kogoś uratujemy, to ocalały po prostu z automatu zostaje odhaczony jako uratowany i biegnie sobie do schronu. I nawet nie musi dobiegnąć żywy - gra i tak uważa, że go uratowaliśmy.

Zarzuty leciały także w kierunku świrów, z którymi możemy walczyć. W poprzednich odsłonach pełnili rolę minibossów, okropnie wymagających przeciwników wyróżniających się spośród całej fali zombie. Każdy miał swoje indywidualne cechy, walczył inaczej i przedstawiał sobą jakieś tło do wydarzeń. Tutaj zostali oni sprowadzeni do troszkę silniejszych przeciwników, których czasami możemy zabić przejeżdżając autem (albo nawet nie musimy ich dotykać, bo sami znikają, a misja zostaje zaliczona). Tak, mimo roku poprawek i aktualizacji, produkcja nadal jest zabugowana, czasami w niesamowicie absurdalny sposób. Niech za przykład posłuży nawiedzające mnie przez dwie godziny gry wołanie ocalonej dawno temu kobiety. Na szczęście tytuł pozbawiony jest większych spadków animacji (przynajmniej na PS4 Pro) i działa w tych 30 klatkach, nawet gdy na ekranie oglądamy setki truposzy.
Czy to oznacza, że czas poświęcony na ukończenie Dead Rising 4 uznaję za zmarnowany? Niekoniecznie. Ale przez te kilka godzin całość przypominała bezrozumną zabawę z bieganiem, rozjeżdżaniem zombiaków, okresowym szukaniem znajdziek, jeśli akurat coś się nawinęło, i wykonywaniem od dzwonu misji. Tak jak pierwsze odsłony Dead Rising ukazywały pewnego rodzaju ślepy konsumpcjonizm podczas Czarnego Piątku, tak Dead Rising 4 staje się autoparodią siebie, kierując spłyconą rozgrywkę ku mało wymagającym graczom. Ogromne ograniczenie interaktywności gry czy zamknięcie wielu lokacji, by gracz przypadkiem nie poczuł się za swobodnie, po prostu tej serii nie przystoi.

Sprawę w teorii mają ratować pozostałe dodatki, które Capcom dorzuciło do Dead Rising 4: Frank's Big Package. Najsensowniejszy wydaje się tryb kooperacji, w którym wraca limit czasowy i rozgrywka opiera się na przetrwaniu kolejnych dni. Ciężko mi jednak zrozumieć logikę, która podyktowała zamknięcie  klasycznej formy gry w osobnym trybie. Podobnie jest zresztą z Capcom Heroes, które wydawało się być czymś ciekawym. Ot, zamiast zbierania i tworzenia przedmiotów, możemy zakładać kolejne stroje ikonicznych postaci Capcomu, zyskując na określony czas umiejętności specjalne. Jest Mega Man, Dante, Ryu, Amaterasu czy Mr. Bison. Gra wtedy staje się bardziej arcade'owa, ale... poza strojami i lekką zmianą rozgrywki dostajemy znowu tę samą kampanię dla jednego gracza, więc by w ogóle zacząć czerpać garściami, musimy przebrnąć przez prolog i początkowe sprawy, żeby zyskać dostęp do całego miasteczka.
Zawartość paczki zamyka tryb minigolfa oraz dodatkowa minikampania fabularna Frank Rising, która dzieje się po wydarzeniach z Dead Rising 4. Frank występuje wtedy w formie nowego ja, zyskując inne niż normalnie zdolności. Mamy więc parę godzin grania dodatkowo (jeśli będziemy chcieli zrobić 100%), ale sam dodatek nie jest jakoś przesadnie wartościowy.

Ostatecznie, jako paczka, Dead Rising 4: Frank's Big Package sprawdza się dobrze. Wypchana zawartością, jest w stanie zaoferować łącznie dziesiątki godzin zabawy. Problem zaczyna się, gdy zaczniemy patrzeć na jakość tego, co zaoferowała ekipa Capcom Vancouver. Bo to wszystko jest po prostu nijakie. Ni to bawi, ni to wkurza. Gra, którą skończymy i za tydzień zapomnimy, że w ogóle w nią graliśmy.

Gra recenzowana była na PS4 Pro

Źródło:
www.pssite.com
4
GRY / Crystal Dynamics - twórcy Tomb Raider i Legacy of Kain świętują 25. urodziny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:51 »
Crystal Dynamics jest już z nami ćwierć wieku. W naszej branży to naprawdę szmat czasu. Twórcy świętują urodziny i przygotowują fanów na kolejny rozdział tego zasłużonego studia.

Crystal Dynamics istnieje już 25 lat i przez cały ten czas dostarczało graczom wiele wspaniałych gier. Twórcy zapisali się w branży złotymi literami, tworząc tak kultowe dzieła jak: seria Tomb Raider, Legacy of Kain, Gex i wiele innych tytułów.


Crystal Dynamics w tym roku obchodzi swoje 25. urodziny. Studio przez ten czas stworzyło i wydało ponad 30 uznanych gier, które mogą się poszczycić licznymi nagrodami. Wiele z serii powołanych do życia przez Crystal Dynamics do dziś cieszy się dobrą opinią wśród graczy i fanów. Kolejne odsłony Tomb Raider bawią miliony użytkowników, a społeczność cały czas pyta twórców o nową część Legacy of Kain.

Crystal Dynamics świętuje 25. urodziny

Co nas czeka w przyszłości? Studio jest obecnie poświęcone pracy nad projektem Avengers, który powstaje na licencji Marvela. Nie znamy na razie szczegółów, ale możemy być pewni, że gra pomału będzie wychodzić z cienia.

Jak Wy oceniacie dotychczasową działalność studia? Która z ich gier podobała Wam się najbardziej? Jakie macie oczekiwania wobec ich przyszłości?Źródło:
www.pssite.com
5
GRY / Twórcy Metal Gear Survive przedstawiają kampanię i zapraszają do bety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:49 »
Pod koniec stycznia przekonamy się, czy Metal Gear Survive to faktycznie profanacja serii. Twórcy ogłosili właśnie datę testów beta i pochwalili trybem jednoosobowym, który niestety nie wygląda zbyt dobrze.

Metal Gear Survive zadebiutuje na rynku 22 lutego 2018 roku. Przed premierą otrzymamy możliwość przetestowania gry w ramach bety. Ta będzie miała miejsce w dniach 18-21 stycznia i pozwoli na kooperacyjną zabawę. Za udział w testach zostaniemy nagrodzeni kilkoma bonusami, które przejdą do pełnej wersji. Otrzymamy specjalną plakietkę Fox Hound, akcesorium Metal Gear REX i bandanę.

Okazuje się, że Metal Gear Survive to nie tylko gra sieciowa. Twórcy przygotowali również rozgrywkę dla jednego gracza w ramach pełnoprawnej kampanii nastawionej na survival. Poniżej możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty z tego trybu.

Metal Gear Survive - kampania dla jednego graczaHistoria Metal Gear Survive rozpocznie się w momencie zakończenia Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Gracz wcieli się w żołnierza, który został wchłonięty przez tunel czasoprzestrzeni i trafił do alternatywnego świata. Nowe środowisko pełne jest zagrożenia biologicznego w formie istot przypominających zombie. Naszym zadaniem będzie nie tylko odnaleźć drogę do domu, ale i przede wszystkim walczyć o przeżycie w nieprzyjaznej lokacji.Źródło:
www.pssite.com
6
GRY / Shenmue 3 chwali się nową bohaterką
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:47 »
Shenmue 3 tworzone jest małymi kroczkami. W dalszym ciągu nie możemy liczyć na rozgrywkę z gry, ale poznaliśmy nową bohaterkę.

Shenmue 3 powstaje w ślimaczym tempie i nie zanosi się na to, aby prace nabrały tempa. Kolejne miesiące mijają, a my nie otrzymujemy zbyt wielu informacji. Materiały z kolei nie nastrajają optymistycznie i wyglądają przeważnie słabo.

Teraz twórcy Shenmue 3 ogłosili współpracę z firmą Lakshya Digital i przedstawiają nową postać powstałą w ramach kolaboracji. Nowe studio ma pomóc przy pracy w projektowaniu bohaterów. Nie znamy na razie żadnych szczegółów dotyczących kobiety, ale jej ważną częścią ma być świątynia znajdująca się w tle.Shenmue 3 oberwało się ostatnio za materiał wideo, który straszył mimiką twarzy. Okazało się, że jest ona niedokończona i twórcy postanowili ją wyłączyć. Nie znamy orientacyjnej daty premiery, a twórcy nadal nie są w stanie ukazać sensownego fragmentu rozgrywki.

Shenmue 3 - raport przebiegu prac
Źródło:
www.pssite.com
7
GRY / Ni No Kuni 2 z własnymi figurkami Funko Pop!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:44 »
Ni No Kuni 2 otrzyma własną kolekcję Funko Pop! przedstawiającą najważniejszych bohaterów nadciągającej opowieści. Już na początku przyszłego roku będziecie mogli postawić na półce uroczego księcia Evana.

Ni No Kuni 2 niestety nie zdąży dotrzeć do nas w styczniu. Twórcy zdecydowali się opóźnić premierę o dwa miesiące i przełożyć ją na dzień 23 marca 2018 roku.

Ni no Kuni 2 pójdzie śladem nowego God of War i również otrzyma figurki Funko Pop! Firma przedstawiła nową serię kolekcji inspirowanej nadciągającym dziełem Level 5. Będziemy mogli kupić trójkę głównych bohaterów w charakterystycznej formie karykatur.W lutym do sprzedaży trafią figurki Evana, Rolanda i Tani. Każdej postaci będzie towarzyszyć przyjaciel w formie przedstawiciela rasy Higgledie. W galerii poniżej możecie zobaczyć resztę bohaterów w stylu Funko Pop!
Źródło:
www.pssite.com
8
NEWSY / Świąteczne obniżki w europejskim PlayStation Gear
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:39 »
Interesują Was kubki, koszulki, bluzy i inne gadżety z motywami z gier na konsole PlayStation? Okres świąteczny nadszedł z obniżkami na sprzęt w oficjalnym sklepie. Codziennie nowe promocje!

PlayStation Gear to miejsce, gdzie możemy kupić oficjalne gadżety związane z marką PlayStation. Możemy więc być pewni jakości i oryginalności kupowanych przedmiotów, ale ceny nie są najniższe. Na szczęście święta przynoszą obniżki!... 25% na ciuchy związane z e-sportową ligą PlayStation F.C (w tym koszulki z FUT-a)...... 30% na koszulki z motywami z gry Horizon Zero Dawn...... oraz 20% na wszystkie kubki dostępne w PlayStation Gear.Wszystkie promocje znajdziecie pod tym adresem. Niestety brytyjska, niemiecka ani francuska wersja sklepu nie oferują wysyłki do Polski. Co prawda sklepik ma działać również u nas, ale na razie taka wersja jest niedostępna. Trzeba więc zadzwonić do wujka w Niemczech albo liczyć na resellerów.Źródło:
www.pssite.com
9
GRY / Nowy Battlefield to Bad Company 3?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 13, 2017, Śro 20:36 »
Battlefield: Bad Company 3 to jedna z tych gier na którą czekają fani. Najnowsza plotka wskazuje, że DICE faktycznie pracuje nad tym tytułem i ten pojawi się w 2018 roku.

Ostatnio informowaliśmy, że nowy Battlefield pojawi się jesienią 2018 roku. Nie mieliśmy jednak jakichkolwiek informacji, które wskazywałyby czy będzie to kolejna odsłona głównej serii, czy EA może pokusi się o wypuszczenie spin-offu. Dzisiaj z dawką plotek przychodzi AlmightyDaq, który zdradził wiele potwierdzonych później informacji na temat Battlefield 1. Więc możemy zakładać, że jakieś dojścia do DICE ma.

Według niego, przyszłorocznym Battlefieldem będzie Bad Company 3, które osadzone ma zostać w trakcie i po konflikcie wietnamskim, nie będzie jednak brał pod uwagę Zimnej Wojny, oraz nie będzie wierny z historycznymi realiami. Mapy w grze mają być mniejsze od tego co jest chociażby w Battlefield 1, co ma przełożyć się na bardziej intensywne rundy i bardziej oszlifowaną rozgrywkę przypominającą raczej starcia w Bad Company czy mapy z Battlefielda 3 (Wielki Bazar). O trybach też wspomniał, mają się pojawić:

  -  Podbój
  -  Szturm
  -  Operacje
  -  Dominacja
  -  TDM
  -  nienazwany tryb 5 na 5

Gra ma skupić się mocniej na dostosowaniu żołnierza i sprzętu, bardziej nawet niż Battlefield 4 oferował. Broń ma być z okresu Zimnej wojny i konfliktu w Wietnamie, pojazdy również wrócą - czołgi, LAV-y i helikoptery. Do tego całość ma mieć większe tempo rozgrywki i mocniej stawiać na umiejętności gracza.

Według AlmightyDaqa, gra zostać ma pokazana w trakcie E3 2018 na EA Play. Samo Electronic Arts plotki nie skomentowało, więc musimy wszystkie te informacje brać z pewnym dystansem. Niemniej - jak oceniacie taką - potencjalną - zapowiedź?


Źródło:
www.pssite.com
10
AKCESORIA / PS4 PRO ULTIMATE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandzior dnia Grudzień 11, 2017, Pon 23:19 »
PS4 pro ultimate


Strony: [1] 2 3 ... 10