Autor Wątek: Aktualizacja systemu PS4 do wersji 5.56 dostępna  (Przeczytany 212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

..::BaNdZiOr::..

• Administrator
  • Zapaleniec

• *
  • www.ps4-hack.cba.pl
  • 1401
  • Reputacja
    +66/-3
  • Tekst osobisty
    We Are The Anonymous
    • PS4-HACK
Aktualizacja systemu PS4 do wersji 5.56 dostępna
« dnia: Sierpień 31, 2018, Pią 22:20 »

Czekacie na wieści czy coś nowego pojawi się w aktualizacji 6.0? No to trochę poczekacie. Na razie Sony wypuściło aktualizację 5.56.

W momencie w którym wielu z nas  czeka na faktyczne nowości w becie aktualizacji 6.0, Sony postawiło wypuścić nową wersję oficjalnego oprogramowania PS4.

31 sierpnia 2018 r opublikowano aktualizację oprogramowania systemowego dla systemu PlayStation 4. Można jej użyć do zaktualizowania oprogramowania systemu do wersji 5.56.

Zawsze należy aktualizować system PS4 do najnowszej wersji oprogramowania systemu. Aktualizując je, uzyskasz dostęp do dodatkowych funkcji, poprawionej prostoty obsługi i wyższego poziomu zabezpieczeń.

Co poprawia aktualizacja 5.56, która jest już dostępna? Cóż... to co zwykle - wydajność i stabilność działania systemu. A zakulisowo pewno kolejne dziury w systemie, które mogłyby posłużyć crackerom do złamania zabezpieczeń konsoli.

Download:
OFW 5.56

dante

• Sponsor
  • Amator

• *
  • 42
  • Reputacja
    +0/-1
  • Tekst osobisty
    Master Boss
    • SonyEricssonWorld
Odp: Aktualizacja systemu PS4 do wersji 5.56 dostępna
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2018, Pią 23:50 »
W chwili obecnej jest 6.0 beta 3 Czy daje coś nowego ? W sumie to nic nie zauważyłem dlatego powróciłem do 5.55. Zastanawia mnie tylko po co aktualizacja do 5.56 ? Czyżby sony podejrzewało gdzie jest dziura do działania exploita w wersji 5.55 ?

grzech1991

• Amator

• *
  • 28
  • Reputacja
    +2/-0
Odp: Aktualizacja systemu PS4 do wersji 5.56 dostępna
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2018, Sob 10:17 »
zapewne tak, MS dodawał obsługę gitary. Wszyscy dziwili się po co aktualizacja dasha, a kończyło się na banach :)