Autor Wątek: Assassin's Creed: Odyssey ze zwiastunem bez cenzury. Ubisoft zaskakuje  (Przeczytany 232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

..::BaNdZiOr::..

• Administrator
  • Nałogowiec

• *
  • www.ps4-hack.cba.pl
  • 1545
  • Reputacja
    +72/-3
  • Tekst osobisty
    We Are The Anonymous
    • PS4-HACK

Kampania marketingowa Assassin's Creed: Odyssey trwa w najlepsze, ale możecie mieć pewność, że poniższy materiał nie zostanie wyemitowany podczas przerwy w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów. Ubisoft mówi, “co mu leży na sercu”, ale często takie słowa nie nadają się do publicznej prezentacji.

Mimo wszystko firma zdecydowała się na taki materiał, który moim zdaniem jest naprawdę oryginany – to na pewno ciekawsza prezentacja od nudnego zwiastuna przedstawiającego wcześniej ujawnione elementy.

Warto jednocześnie podkreślić jedno – Ubisoft ponownie nie oszczędza. To kolejny, duży materiał promujący Assassin's Creed, w którym możemy spojrzeć na prawdziwych aktorów. Firma w ostatnich latach chętnie korzysta z takiej formy promocji.

Co sądzicie o “Wybierz życie”?

Francuska korporacja przyzwyczaiła graczy do przygotowywania najróżniejszych zwiastunów swoich dużych tytułów AAA, ale nie często mam okazję wspominać o materiałach “bez cenzury”. Firma w ten sposób tłumaczy narratora, który opowiada o trudnych wyborach podejmowanych każdego dnia.

Źródło:
www.ppe.pl

AlexLew

• Amator

• *
  • 13
  • Reputacja
    +1/-0
Odp: Assassin's Creed: Odyssey ze zwiastunem bez cenzury. Ubisoft zaskakuje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2018, Nie 22:07 »
Szczerze nie zachęca mnie to do gry

muniek0122

• Amator

• *
  • 14
  • Reputacja
    +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2018, Wto 21:13 »
Dokładnie, gra jakoś nie zachęca.

kokos1235

• Amator

• *
  • 11
  • Reputacja
    +0/-1
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2018, Wto 23:59 »
Dla mnie żadna część od Unity/Rogue nie zachęciła do grania dłużej niż ok. 2h. Origins po przebudował to dla mnie jakby zupełnie inna gra i to w tym negatywnym znaczeniu wobec serii.

kriperr

• Amator

• *
  • 10
  • Reputacja
    +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2018, Pon 22:44 »
Cała seria za bardzo się upraszcza i ciągnie za rączkę podrzucając całą masę "znajdek" do zabijania czasu. Mogliby walkę trochę utrudnić i dodać rozbudowane ciekawe questy, a tak du..a, idz zabij wróć ...nudaaaa

kokos1235

• Amator

• *
  • 11
  • Reputacja
    +0/-1
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2018, Pon 23:38 »
Trzeba liczyć na to, że Ubisoft przy kolejnej wielkiej przebudowie powróci w ciekawe osadzenie konfliktu asasynów z templariuszami. Jak dla mnie to wybór między cichym a głośnym przechodzeniem gry nie powinien być w tej postaci jakiej jest. Jedno z podejść powinno być jakimś konkretnym wyzwaniem, np. trudności w walce spowodowane "wrażliwością" postaci lub sprytni przeciwnicy, którzy nie dadzą się podejść za pierwszym razem.